Strona główna Aktualności

Sportowe wakacje

05 Sierpnia 2019
kategoria:
Aktualności
 

Grupa 52 młodych zawodników i zawodniczek Piasta Strzelce Opolskie wypoczywała i trenowała na obozie sportowym w Szalowej - malowniczej miejscowości w Beskidzie Niskim.

Młodzi piłkarze do dyspozycji mieli doskonałą bazę treningową – pełnowymiarowe boisko kryte halą pneumatyczną – jedno z niewielu takiej wielkości obiektów w Polsce. Oprócz codziennych treningów rozegrali szereg meczów sparingowych z KS Zakopane, Wisłą Kraków, AP Respect Szalowa a także ULKS Korzenna.

Obóz sportowy to oczywiście nie tylko treningi i mecze. Dla strzelczan przygotowano szereg aktywności. Zawody strzeleckie, zajęcia wspinaczkowe, turnieje: siatkonogi, tenisa stołowego, piłkarzyków czy kąpiele w basenie to tylko niektóre z nich.

Odwiedzając dany region warto poznać jego kulturę i zabytki. Podczas wycieczki po okolicy zawodniczki i zawodnicy Piasta odwiedzili cmentarz z czasów I wojny światowej w Pustkach, Zagrodę Maziarską i Cerkiew Grekokatolicką w Łosiu oraz Rynek w Bieczu. Tam wspięli się na największą wieżę ratuszową w Polsce i podziwiali przepiękne widoki.

Obóz dofinansowany był ze środków Gminy Strzelce Opolskie.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H