Tu znajdziesz pomoc lub jej udzielisz / Добре, що Ви до нас завітали
Strona główna Aktualności

Kibicowali całymi rodzinami

25 Lutego 2020
kategoria:
Aktualności
 

W piątek 21 lutego w Strzelcach Opolskich odbył się VIII Turniej Futsalu o Puchar ks. prał. Zygmunta Lubienieckiego pod hasłem "Rodzinne kibicowanie Fair Play". Do rozgrywek stanęło 6 drużyn. Były takie, które startują od lat, jak np. księża diecezji częstochowskiej i opolskiej, miejscowi – samorządowcy - nauczyciele, policjanci, służba więzienna ze Strzelec Opolskich, jak i debiutanci – katecheci diecezji opolskiej.

Rywalizacja sportowa była bardzo zacięta. Ostatecznie I miejsce zajęła służba więzienna, nie przegrywając żadnego meczu. W finale zwyciężyli oni z policjantami 3:0. Brąz wywalczyli ubiegłoroczni zwycięzcy - księża diecezji opolskiej, pokonując księży z Częstochowy (3:0), zaś w meczu o V miejsce katecheci ulegli samorządowcom (1:3). Królem strzelców został Mateusz Weiss, MVP turnieju - Bartosz Turłowicz (obaj służba więzienna), zaś najlepszym bramkarzem - policjant Tomasz Michałków.

Finał ubarwił mecz przyszłych gwiazd wychowanków strzeleckiego klubu i szkółki Miro Fussballschulle z Jemielnicy. Kilkulatkowie także zaprezentowali piękne akcje i efektowne obrony strzałów w wykonaniu obu bramkarzy.

Prócz zmagań piłkarskich było, jak zwykle, wiele konkursów dla kibiców: dzieci, młodzieży, singli, młodych małżeństw, seniorów i rodzin. Dzięki sponsorom na kibiców czekało mnóstwo atrakcji - vouchery na meble, na różne wyjazdy i wyjścia, na kwiaty, kurs prawa jazdy oraz sprzęt i gadżety sportowe.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H