Strona główna Aktualności

Informacja Komisji do spraw Strzeleckiego Budżetu Obywatelskiego roku 2020

26 Lipca 2019
kategoria:
Aktualności
 

Komisja do spraw Strzeleckiego Budżetu Obywatelskiego informuje, iż do Strzeleckiego Budżetu Obywatelskiego roku 2020 prawidłowo zgłoszone zostały 22 projekty. W wyniku weryfikacji formalnej i merytorycznej 15 projektów uzyskało opinię pozytywną, 7  projektów uzyskało ocenę negatywną.

Wykaz zgłoszonych projektów wraz z wynikami ich weryfikacji zawiera załącznik do niniejszej informacji. Jest też dostępny na stronie bip.strzelceopolskie.pl/inne/Budzet_2020

Zgodnie z § 9 Uchwały Nr IX/98/2019  Rady Miejskiej w Strzelcach Opolskich z dnia 24 kwietnia 2019 r.  w sprawie zasad konsultacji Strzeleckiego Budżetu Obywatelskiego, w przypadku projektów zaopiniowanych negatywnie – odrzuconych, zgłaszającemu projekt przysługuje prawo odwołania się od decyzji Komisji. Odwołanie składa się do Burmistrza Strzelec Opolskich w nieprzekraczalnym terminie 7 dni kalendarzowych od podania wyników weryfikacji do publicznej wiadomości.

Odwołanie rozpatrywane jest przez Burmistrza Strzelec Opolskich w terminie 7 dni kalendarzowych od daty jego złożenia. W przypadku, gdy odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie projekt wpisywany jest na listę projektów podlegających konsultacjom.

Ostateczną Listę Projektów podlegających konsultacjom zatwierdza Burmistrz Strzelec Opolskich.

Przewodnicząca Komisji do spraw Strzeleckiego Budżet Obywatelskiego

Maria Feliniak

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
xlsx SBO2020 Wyniki weryfikacji projektów Komisji.xlsx 19-07-26 08:44 23.64KB pobierz plik: SBO2020 Wyniki weryfikacji projektów Komisji.xlsx

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H