Ostrzeżenia meteorologiczne 2. stopnia - upał oraz burzeTu znajdziesz pomoc lub jej udzielisz / Добре, що Ви до нас завітали
Strona główna Aktualności

Gdzie po zaświadczenie?

16 Października 2020
kategoria:
Aktualności
 

Od 1 października 2020 r. osoba fizyczna, która zamierza złożyć wniosek o przyznanie dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  lub Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (np. na realizację programu Czyste Powietrze), może złożyć żądanie wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka jej gospodarstwa domowego.

Do ustalania wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu, stosuje się przepisy ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2020 poz. 111)

Żądając wydania zaświadczenia, osoba fizyczna, składa oświadczenie potwierdzające, że narodowy lub wojewódzki fundusz wymaga zaświadczenia w celu przyznania dofinansowania.

Wnioski o wydanie zaświadczenia należy składać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzelcach Opolskich ul. Krakowska 16, w godzinach pracy ośrodka.

Formularze wniosków są dostępne na stronie dziennikustaw.gov.pl

Sprawy dotyczące wydawania zaświadczeń są uregulowane  w art. 411 ust. 10g do 10s ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2020 r. poz. 1219 ze zm.).

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H